Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Połańcu
Miasto i Gmina Połaniec
Dzisiejszy dzień w Naszym Domu upłynął w wyjątkowo ciepłej i prawdziwie świątecznej atmosferze.Uroczyste Śniadanie Wielkanocne, stało się piękną okazją do wspólnego spotkania, rozmów oraz budowania relacji.
Swoją obecnością zaszczycili Nas:
Wicestarosta Powiatu Staszowskiego – Pan Leszek Guzal,
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec – Pan Jacek Benedykt Nowak,
Zastępca Burmistrza Miasta
i Gminy Połaniec– Pan Jarosław Kądziela,
Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Małgorzata Walenciak,
Skarbnik Gminy Połaniec – Pani Małgorzata Żugaj,
Przedstawicielka Połanieckiego Klubu Amazonki – Pani Teresa Piątkowska,
Ksiądz Proboszcz – Mariusz Piotrowski oraz Nasze Koleżanki z Klubu Seniora przy ul. Kościuszki 37.
Spotkanie rozpoczęła Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu – Pani Anna Konat, kierując do wszystkich obecnych pełne nadziei, spokoju i dobra życzenia wielkanocne. Nie zabrakło również słów uznania dla zaproszonych gości, pracowników oraz podopiecznych ŚDS.Wyjątkową niespodzianką była wizyta Przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 1 – grupa „Kotki” wraz z opiekunami. Dziękujemy za piękny i wzruszający występ, który wprowadził wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.Święta Wielkanocne to szczególny czas – czas odradzającej się nadziei, życzliwości i bycia razem. Dzisiejsze spotkanie pokazało, jak ogromną wartość ma wspólnota, wzajemne wsparcie i obecność drugiego człowieka. To właśnie w takich chwilach rodzą się najpiękniejsze więzi, które wzmacniają Naszą lokalną społeczność i przypominają, że każdy z Nas jest ważny. Wspólne świętowanie, rozmowy, uśmiechy, a także modlitwa i poświęcenie pokarmów stworzyły niezwykle serdeczny, świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. Niech nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosą wiele radości, spokoju oraz nadziei na każdy dzień.















