Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu

Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Połańcu

Miasto i Gmina Połaniec


Dzisiejszy dzień w Naszym Domu upłynął w wyjątkowo ciepłej i prawdziwie świątecznej atmosferze.Uroczyste Śniadanie Wielkanocne, stało się piękną okazją do wspólnego spotkania, rozmów oraz budowania relacji.
Swoją obecnością zaszczycili Nas:
 Wicestarosta Powiatu Staszowskiego – Pan Leszek Guzal,
 Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec – Pan Jacek Benedykt Nowak,
 Zastępca Burmistrza Miasta
i Gminy Połaniec– Pan Jarosław Kądziela,
 Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Małgorzata Walenciak,
 Skarbnik Gminy Połaniec – Pani Małgorzata Żugaj,
 Przedstawicielka Połanieckiego Klubu Amazonki – Pani Teresa Piątkowska,
 Ksiądz Proboszcz – Mariusz Piotrowski  oraz Nasze Koleżanki z Klubu Seniora przy ul. Kościuszki 37.  
Spotkanie rozpoczęła Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu – Pani Anna Konat, kierując do wszystkich obecnych pełne nadziei, spokoju i dobra życzenia wielkanocne. Nie zabrakło również słów uznania dla zaproszonych gości, pracowników oraz podopiecznych ŚDS.Wyjątkową niespodzianką była wizyta Przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 1 – grupa „Kotki” wraz z opiekunami. Dziękujemy za piękny i wzruszający występ, który wprowadził wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.Święta Wielkanocne to szczególny czas – czas odradzającej się nadziei, życzliwości i bycia razem. Dzisiejsze spotkanie pokazało, jak ogromną wartość ma wspólnota, wzajemne wsparcie i obecność drugiego człowieka. To właśnie w takich chwilach rodzą się najpiękniejsze więzi, które wzmacniają Naszą lokalną społeczność i przypominają, że każdy z Nas jest ważny. Wspólne świętowanie, rozmowy, uśmiechy, a także modlitwa i poświęcenie pokarmów stworzyły niezwykle serdeczny, świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.  Niech nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosą wiele radości, spokoju oraz nadziei na każdy dzień.

wystep dzieci

śniadanie

Przmowy

Przmowy

Klub Seniora

Podpieczni

popieczni

podpieczni

podopieczni

podpieczni

Śniadanie

podpieczni

zdjecie grupowe

zdjęcie z popiecznymi

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności