Wyjazd podopiecznych do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach
Dziś podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu udali się do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach.
Był to czas wyciszenia, refleksji i wspólnej modlitwy. Modlitwa ma szczególne znaczenie w życiu osób chorych i samotnych – daje nadzieję, poczucie sensu oraz siłę do codziennego zmagania się z trudnościami. W tak wyjątkowym miejscu mogliśmy powierzyć swoje troski, ale też podziękować za otrzymane dobro.Takie chwile umacniają więzi i przypominają, jak ważne jest, aby nikt nie czuł się samotny.
Na zakończenie udaliśmy się na pyszny obiad, który był miłym dopełnieniem tego dnia. Wróciliśmy do Połańca w bardzo dobrych nastrojach, bogatsi o nowe przeżycia i pełni pozytywnej energii.
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony, piękny czas.








